شرکت ایگل نست (EAGLE NEST ) یک شرکت جنرال است که در زمینه های مختلف به صورت هولدینگ فعالیت دارد.از قبیل : خرید و فروش و اجاره ملک  . واردات  و صادرات . توریست ( بلیط . رزرو هتل . رزرو تورهای داخل ترکیه . کرایه خودرو) 

سبد خرید 0

درباره ایگل نست

10 / 10
از 1 کاربر

 شرکت ایگل نست (eagle nest) با هدف ارائه بهترین ها در زمینه خدمات بازرگانی و واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز و خدمات ملکی خرید و فروش و حتی اجاره آپارتمان و خدمات توریستی از قبیل اجرای تور ، تهیه بلیط هواپیما و کرایه خودرو در شهر آلانبا ترکیه ثبت و شروع بکار کرد ولی در قسمت خدمات ملکی و خرید و فروش آپارتمان تمرکز کرد و در طی زمان کوتاهی با توجه به ارائه خدمات درست به مشتریان توانست نظر مثبت شرکتهای سازننده ملک در آلانیا را به خود جلب کند و شرکت ما با چند شرکت ترک که عمدتا سازنده هستن وارد مشارکت شد و هم اکنون شرکت ایگل نست (eagle nest) جزو خوشنام ترین شرکتهای املاک در آلانیا میباشدکه در همه موارد از اجاره تا خرید و مراحل کاری همراه مشتریان خود میباشد.

یکی از نگرانی های خریداران آپارتمان در ترکیه نداشتن سند و یا پایان کار نداشتن برخی املاک و حتی بدهکار بودن املاک به بانک بوده که متاسفانه بعد از پرداخت قسمت زیادی از وجه ، مشتری تازه متوجه این امر میشده که  شرکت ایگل نست (eagle nest) برای جلوگیری از سودجوبان و رابطین خدمات خاص به مشتریان ارائه میدهد و تمامی آپارتمان های پیشنهادی شرکت ایگل نست توسط کارشناسان رسمی و ترک از لحاظ اسناد یا موارد بانکی و شهرداری کاملا بررسی و قیمت گذاری شده است و جای هیچ گونه نگرانی از لحاظ سند و یا اسکان و موارد بدهکاری بانکی وجود ندارد . 

با توجه به خوشنامی شرکت ایگل نست ، ما هموطنان ایرانی را که تمایل به اخذ اقامت ترکیه را دارن چه بصورت سرمایه گذاری و خرید ملک با مبلغ 250 هزار دلار و چه بصورت اخذ اقامت با خرید آپارتمان و حتی اقامت با اجاره ملک و آپارتمان همراهی میکنیم و اقامت موقت و دائم کشور ترکیه را برای مشتریان خود اخذ میکنیم.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

ایگل نست همراه شماست در کشور ترکیه

tel & whatsaap : 00905522001114